כיפות סרוגות עבודת יד 12 ס"מ

כיפה סרוגה היא כיסוי ראש יהודי דתי אשר יהודים רבים חובשים על ראשם כסימן ליראת שמיים. יהודיים שומרי מצוות רבים בוחרים לחבוש כיפה סרוגה במהלך כל שעות היום, אך גם חילונים רבים נוהגים לחבוש כיפה באירועים מסויימים בכדי לכבד את המעמד. לרוב חבישת כיפה על ידי חילונים נעשית במהלך טקסים דתיים ובכניסתם למקומות כמו בית קברות יהודי או בית כנסת.

כיפות סרוגות עבודת יד הן פופולריות ביותר, מאחר ומדובר בפריט אשר לעתים נמצא על ראשו של אדם במהלך כל שעות היום. כיפות סרוגות עבודת יד קיימות במגוון סגנונות ועיצובים שונים, הן ייחודיות ונעשות באופן מיומן על ידי אנשי מקצוע אשר עוסקים בכך שנים רבות.

ניתן למצוא כיפה סרוגה כמעט בכל צבע, בגדלים שונים, חלקות או עם עיטורים שונים ומגוונים. לעתים אנשים רוכשים כיפות סרוגות עבודת יד לאירוע מיוחד כדוגמת בר מצווה או כמתנה לאדם קרוב. מדובר בפריט ייחודי וכאשר נעשה בעבודת יד הופך למיוחד עוד יותר.

כיפה סרוגה גם לעתים מסמלת השתייכות לזרם יהודי מסוים, אשר דוגל בשמירה על המצוות והמסורת היהודית אך עם זאת גם השתלבות בחברה הישראלית החילונית. זרם זה נקרא "כיפות סרוגות" והם הקהל הרחב ביותר אשר רוכש כיפות סרוגות לשימוש יומיומי.

מחפשים כיפה סרוגה ליומיום או לאירוע מסוים ? בקרו באתר טלית נאה ומצאו מבחר כיפות סרוגות עבודת יד באיכות גבוהה.